HASTANE EKİP VE KOMİTELER

KOMİTELER

1.HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
Can Burak OKTAVRADYOLOJİ SORUMLUSUÜYE 
Dilek  ŞAHİNHASTA HAKLARI BİRİM SORUMLUSUÜYE 
Zilan KAPAZANHEMOVİJİLANS HEMŞİRESİ ÜYE 
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ/ ENFEKSİYON HEMŞİRESİÜYE 
İbrahim TEPEBİLGİ İŞLEM SORUMLUSUÜYE 
Emre ERÇİNECZACI ÜYE 
M.Timur GÜLDOĞANKLİNİK MİKROBİYOLOJİ UZMANIÜYE 
Büşra KARAÇAMAMELİYATHANE SORUMLUSUÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİRE ÜYE 
AKAN AKYOLİÇ HASTALIKLARI UZMANIÜYE 
Tuğba NASEĞİTİM HEMŞİRESİÜYE 
MURAT ÖZMENGENEL CERRAH UZMANI ÜYE 
ÖMER OBUTANESTEZİ UZMANIÜYE 
2.ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ    
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ  
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISI  BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE  
Tuğba NASEĞİTİM HEMŞİRESİÜYE  
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ/ENFEKSİYON HEMŞİRESİÜYE  
Can Burak OKTAVRADYOLOJİ SORUMLUSU ÜYE  
Talat BENEKİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HEKİMİÜYE  
Rıdvan DEMİRÇALIŞAN HAKLARI SORUMLUSUÜYE  
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE  
3.EĞİTİM KOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ ÜYE 
TUĞBA NASEĞİTİM HEMŞİRESİÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
4.TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
ADNAN ÖZEVİNTEKNİK BİRİM SORUMLUSUÜYE 
İbrahim ALTANGÜVENLİK ŞEFİ ÜYE 
Fatih ÇİÇEKACİL DURUM VE AFET SORUMLUSUÜYE 
GAMZE ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
5.ENFEKSİYON KONTOL KOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ  
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Timur GÜLDOĞANKLİNİK MİKROBİYOLOJİ UZMANI ÜYE 
Akan AKYOLYOĞUN BAKIM UZMAN HEKİMİÜYE 
MURAT ÖZMENGENEL CERRAHİ UZMANIÜYE 
Nurdagül Sibel ESTİKADIN DOĞUM UZMANI ÜYE 
Muhammed Abdullah VAROLÇOCUK HASTALIKLARI UZMANIÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Sümeyye OĞUZENFEKSİYON HEMŞİRESİÜYE 
Merve ERİŞGENEL YOĞUN BAKIM SORUMLUSU ÜYE 
6.TRANSFÜZYON KOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Ömer OBUTANESTEZİ UZMANI ÜYE 
.Nurdagül Sibel ESTİKADIN DOĞUM UZMANIÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Abdusselam ERENSAYINLABORATUVAR SORUMLUSU ÜYE 
AKAN AKYOLDAHİLİYE UZMANIÜYE  
ZİLAN KAPAZANHEMOVİJİLANS HEMŞİRESİÜYE  
7.RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ ÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Erdal ERTAŞRADYOLOJİ UZMANIÜYE 
Can Burak OKTAVRADYOLOJİ TEK. ÜYE 
8. TEMİZLİK KOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
Abdullah NASTEMİZLİK ŞEFİÜYE 
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİRE ÜYE 
Cansu ÖZDEMİRKADIN DOĞUM SERVİS SORUMLUSUÜYE 
Merve ERİŞGENEL YOĞUN BAKIM SORUMLUSUÜYE 
Gülşen HAZARYENİDOĞAN YOĞUN BAKIM SORUMLUSU ÜYE 
Betül TANERÇOCUK SERVİSİ/CERRAHİ SERVİSİ SORUMLUSUÜYE 
Serhat GEZENDAHİLİYE SERİVİSİ SORUMLUSUÜYE 
Fatih ÇİÇEKACİL SERVİS SORUMLUSU ÜYE 
Büşra KARAÇAMAMELİYATHANE SORUMLUSUÜYE 
Can Burak OKTAVRADYOLOJİ SORUMLUSUÜYE 
Abdusselam ERENSAYINLABORATUVAR SORUMLUSU ÜYE 
9.BİLGİ GÜVENLİĞİ KOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜRÜYE 
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ ÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
İbrahim TEPEBİLGİ İŞLEM SORUMLUSUÜYE 
Rıdvan DEMİRARŞİV SORUMLUSUÜYE 
10. KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRMEKOMİTESİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD./ÜROLOJİ UZM.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Hakan UMULĞANDAHİLİYE UZM. ÜYE 
Engin YILMAZGÖZ HASTALIKLARI UZM:ÜYE 
İbrahim TEPEBİLGİ İŞLEM SORUMLUSUÜYE 

EKİPLER

1.MALZEME VE TIBBİ CİHAZ YÖNETİM EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
Adnan ÖZEVİNTEKNİK SERVİSÜYE 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
2.DOKÜMAN YÖNETİM EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜRÜYE 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
3.KIRMIZI KOD EKİBİ SORUMLULARI   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜRBAŞKAN 
Adnan ÖZEVİNTEKNİK SERVİS SORUMLUSU ÜYE 
İbrahim ALTANGÜVENLİK ŞEFİÜYE 
Fatih ÇİÇEKACİL DUR. VE AF. YÖN. SORUMLUSUÜYE 
4.MESAİ İÇİ KIRMIZI KOD EKİBİ(ASİL)  
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜRBAŞKAN 
İsmail SUALPTIBBİ SEKRETER ÜYE 
Şenol VAROLTIBBİ SEKRETERÜYE 
İbrahim ALTANGÜVENLİK AMİRİÜYE 
Fatih ÇİÇEKACİL DURUM VE AFET YÖNETİM SORUMLUSU ÜYE 
ADNAN ÖZEVİNTEKNİK SERVİSÜYE 
5.MESAİ İÇİ KIRMIZI KOD EKİBİ(YEDEK)  
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARDIMCISIBAŞKAN 
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM  DİREKTÖRÜBAŞKAN 
Ferhat YILDIZPARAMEDİK ÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Mehmet ÇAKAZGÜVENLİK GÖREVLİSİÜYE 
6.MESAİ DIŞI KIRMIZI KOD EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
NÖBETÇİ UZMAN HEKİM BAŞKAN 
NÖBETÇİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ  ÜYE 
NÖBETÇİ İDARİ MEMUR ÜYE 
NÖBETÇİ SORUMLU HEMŞİRE ÜYE 
7. MAVİ KOD SORUMLULARI   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
ÖMER OBUTANESTEZİ UZMANIBAŞKAN 
ZEKİ AKSOYANESTEZİ TEKNİKERİ ÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
M.Emin ERTAŞANESTEZİ TEK.ÜYE 
Fatih ÇİÇEKACİL SERVİS SORUMLUSU ÜYE 
8. MESAİ İÇİ MAVİ KOD EKİBİ(ASİL)  
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
ÖMER OBUTANESTEZİ UZMANIBAŞKAN 
ZEKİ AKSOYANESTEZİ TEKNİKERİ ÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Filiz OLĞAÇANESTEZİ TEK.ÜYE 
Fatih ÇİÇEKACİL SERVİS SORUMLUSU ÜYE 
İSMET YILMAZGÜVENLİK GÖREVLİSİÜYE 
9. MESAİ İÇİ MAVİ KOD EKİBİ(YEDEK)  
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
AKAN AKYOLİÇ HASTALIKLARI UZMANIBAŞKAN 
FERHAT YILDIZPARAMEDİK ÜYE 
EMİN ERTAŞANESTEZİ TEKNİKERİÜYE 
Tuğba NASANESTEZİ TEKNİKERİÜYE 
MEHMET ÇAKAZGÜVENLİK GÖREVLİSİ ÜYE 
10. MESAİ DIŞI MAVİ KOD EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
NÖBETÇİ PRATİSYEN HEKİM BAŞKAN 
NÖBETÇİ ATT/HEMŞİRE  ÜYE 
BİRİMDEKİ HİZMETLİ ÜYE 
GEZİCİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ ÜYE 
NÖBETÇİ KARŞILAMA YÖNLENDİRME PERSONELİ  ÜYE 
11. BEYAZ KOD SORUMLULARI   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
Rıdvan DEMİRÇALIŞAN HAKLARI SORUMLUSUÜYE 
Fatih ÇİÇEKACİL DUR. VE AFET SOR.ÜYE 
İsmet YILMAZGÜVENLİK GÖREVLİSİ ÜYE 
İbrahim ALTANGÜVENLİK  AMİRİÜYE 
12. MESAİ İÇİ BEYAZ KOD  EKİBİ(ASİL)  
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
Rıdvan DEMİRÇALIŞAN HAKLARI SORUMLUSUÜYE 
Fatih ÇİÇEKACİL DUR. VE AFET SOR.ÜYE 
İsmet YILMAZGÜVENLİK GÖREVLİSİ ÜYE 
İbrahim ALTANGÜVENLİK  AMİRİÜYE 
13. BEYAZ KOD  EKİBİ(YEDEK)  
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Sümeyye OĞUZACİL DUR. VE AFET SOR. YEDEKBAŞKAN 
Şahin TRENGÜVENLİK GÖREVLİSİ ÜYE 
Adnan ÖZEVİNTEKNİK SERVİSÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
14.MESAİ DIŞI BEYAZ KOD EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
NÖBETÇİ PRATİSYEN HEKİM                                                                                                    BAŞKAN EKİP LİDERİ 
NÖBETÇİ İDARİ MEMUR   
NÖBETÇİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ   
NÖBETÇİ ATT/HEMŞİRE   
  15. PEMBE KOD  SORUMLU EKİBİ       KOMİTE ÜYELERİ ÜNVANLARI GÖREVLERİ   Ömer Faruk BİNZET GENEL MÜDÜR BAŞKAN   İbrahim ALTAN GÜVENLİK  AMİRİ  ÜYE   Adnan ÖZEVİN TEKNİK SERVİS ÜYE   DİLEK ŞAHİN HASTA HAKLARI SORUMLUSU ÜYE   İbrahim TEPE BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU  ÜYE   Gamze ARJEN BAŞHEMŞİRE ÜYE   Fatih ÇİÇEK ACİL DURUM VE AFET SORUMLUSU ÜYE       16.MESAİ İÇİ  PEMBE KOD  EKİBİ (ASİL)     KOMİTE ÜYELERİ ÜNVANLARI GÖREVLERİ   Ömer Faruk BİNZET GENEL MÜDÜR BAŞKAN   İbrahim ALTAN GÜVENLİK  AMİRİ  ÜYE   Adnan ÖZEVİN TEKNİK SERVİS ÜYE   DİLEK ŞAHİN HASTA HAKLARI SORUMLUSU ÜYE   İbrahim TEPE BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU  ÜYE   Gamze ARJEN BAŞHEMŞİRE ÜYE   Fatih ÇİÇEK ACİL DURUM VE AFET SORUMLUSU ÜYE      
17. MESAİ İÇİ PEMBE KOD EKİBİ(YEDEK)  
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
MUHAMMED ABDULLAH VAROLÇOCUH HASTALIKLARI UZMANIBAŞKAN 
SEÇİL KILIÇERÇOCUK SERVİSİ HEMŞİRESİ ÜYE 
İSMET YILMAZGÜVENLİK GÖREVLİSİÜYE 
HASAN SULAACİL SERVİS HEMŞİRESİÜYE 
YASİN SARIBAŞHEKİM ÜYE 
DİLEK ŞAHİNHALKLAİLİŞKİLER UZMANIÜYE 
HÜSEYİN YONTAŞSEKRETERÜYE 
18. MESAİ DIŞI PEMBE KOD  EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
NÖBETÇİ PRATİSYEN HEKİM BAŞKAN 
NÖBETÇİ ACİL SEVİS HEMŞİRESİ  ÜYE 
NÖBETÇİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ ÜYE 
NÖBETÇİ İDARİ MEMUR ÜYE 
19. ÖZDEĞERLENDİRME  EKİBİ   
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
 Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
20. BİNA TURU  EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜRBAŞKAN 
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ ÜYE 
GAMZE ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Adnan ÖZEVİNTEKNİK SERVİS SORUMLUSUÜYE 
21. ATIK YÖNETİM  EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜRBAŞKAN 
Sümeyye OĞUZENFEKSİYON HEMŞİRESİ ÜYE 
Ercan PADİRÇEVRE MÜHENDİSİÜYE 
22. İLAÇ YÖNETİM  EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİRE ÜYE 
Sümeyye OĞUZENFEKSİYON HEMŞİRESİÜYE 
EMRE ERÇİNECZACIÜYE 
M. ABDULLAH VAROLÇOCUK HASTALIKLARI UZMANI ÜYE 
Hakan UMULĞANİÇ HASTALIKLARI UZMANIÜYE 
Merve ERİŞGENEL YOĞUN BAKIM SORUMLUSUÜYE 
Gülşen HAZARYENİDOĞAN YOĞUN BAKIM SORUMLUSUÜYE 
23. STOK YÖNETİM  EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
EMRE ERÇİNECZACIÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
24. ANTİBİYOTİK KONTROL  EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Hakan UMULĞANİÇ HASTALIKLARI UZMANI ÜYE 
Murat ÖZMENGENEL CERRAH UZMANIÜYE 
M. ABDULLAH VAROLÇOCUK HASTALIKLARI UZMANIÜYE 
EMRE ERÇİNECZACI ÜYE 
Nurdagül Sibel ESTİKADIN HASTALIKLARI UZMANIÜYE 
Sümeyye OĞUZENFEKSİYON HEMŞİRESİÜYE 
25. HASTA GÖRÜŞLERİNİNDEĞERLENDİRİLME EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
DİLEK ŞAHİNHASTA HAKLARI BİRİM SORUMLUSUÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİRE ÜYE 
26. ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİDEĞERLENDİRME EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Rıdvan DEMİRÇALIŞAN HAKLARI BİRİM SORUMLUSU ÜYE 
27. CERRAHİ GÜVENLİKKONTROL LİSTESİ EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜBAŞKAN 
Zeki AKSOYANESTEZİ TEKNİKERİ ÜYE 
BÜŞRA KARAÇAMAMELİYATHANE SORUMLUSUÜYE 
Betül TANERCERRAHİ SERVİSİ SORUMLUSUÜYE 
CANSU ÖZDEMİRKADIN DOĞUM SERVİSİ SORUMLSU ÜYE 
28. HBTC SORUMLU EKİBİ    
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜBAŞKAN 
Fatih ÇİÇEKACİL SERVİS SORUMLUSU ÜYE 
Merve ERİŞGENEL YOĞUN BAKIM SORUMLUSUÜYE   
Gülşen HAZARYENİDOĞAN YOĞUN BAKIM SORUMLUSUÜYE 
Betül TANERÇOCUK/CERRAHİ SERVİSİ SORUMLUSU ÜYE 
CANSU ÖZDEMİRKADIN DOĞUM SERVİSİ SORUMLUSUÜYE 
Manzura KARİMOVADOĞUMHANE SORUMLUSUÜYE 
SERHAT GEZENDAHİLİYE SERVİSİ SORUMLUSUÜYE 
Büşra KARAÇAMAMELİYATHANE SORUMLUSU ÜYE 
29. GENEL ORYANTASYON EĞİTİM  EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜRBAŞKAN 
TUĞBA NASEĞİTİM HEMŞİRESİ ÜYE 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
30. HEKİM ORYANTASYON   EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Denir ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜRÜYE 
31. BÖLÜM BAZLI GÖSTERGE SORUMLULARI    
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜBAŞKAN 
Fatih ÇİÇEKACİL SERVİS SORUMLUSU ÜYE 
Gülşen HAZARYENİDOĞAN YOĞUN BAKIM SORUMLUSUÜYE 
EMRE ERÇİNECZACIÜYE 
İbrahim TEPEBİLGİ İŞLEM SORUMLUSU ÜYE 
Abdusselam ERENSAYINLABORATUVAR SORUMLUSUÜYE 
BÜŞRA KARAÇAMAMELİYATHANE SORUMLUSUÜYE 
Can Burak OKTAVRADYOLOJİ SORUMLUSUÜYE 
Cihan GÜNEŞFİZİK TEDAVİ VE REHABİTASYON SERVİSİ SORUMLUSU ÜYE 
Merve ERİŞGENEL YOĞUN BAKIM SORUMLUSUÜYE 
Dilek ŞAHİNHASTA HAKLARI SORUMLUSU ÜYE 
Rıdvan DEMİRARŞİV SORUMLUSUÜYE 
Betül TANERCERRAHİ/ÇOCUK SERVİSİ SORUMLUSUÜYE 
Cansu ÖZDEMİRKADIN DOĞUM SERVİSİ SORUMLUSU ÜYE 
MANZURA KARİMOVADOĞUMHANE SORUMLUSUÜYE 
Zeki AKSOYANESTEZİ UZMANIÜYE 
BÜLENT KARABİYOKİMYA UZMANIÜYE 
M.Timur GÜLDOĞANKLİNİK MİKROBİYOLOJİ UZMANI ÜYE 
32. RİSK YÖNETİM   EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
DENİZ ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
Sümeyye OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ/ENFEKSİYON HEMŞİRESİÜYE 
KÜBRA EŞİNENFEKSİYON HEMŞİRESİÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİRE ÜYE 
Fatih ÇİÇEKSİVİL SAVUNMA AMİRİÜYE 
33. EMZİRME EĞİTİM EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Gamze ARJENEMZİRME HEMŞİRESİ/BAŞHEMŞİREBAŞKAN 
Nurdagül Sibel ESTİKADIN HASTALIKLARI UZMANI ÜYE 
İSMET GÜLERKADIN HASTALIKLARI UZMANIÜYE 
Muhammed Abdullah VAROLÇOCUK HASTALIKLARI UZMANIÜYE 
Kubilay ARÇOCUK HASTALIKLARI UZMANI ÜYE 
Cansu ÖZDEMİRKADIN DOĞUM SERVİSİ HEMŞİRESİÜYE 
Manzura KARİMOVAEBEÜYE 
Feyza EROLEBEÜYE 
Betül TANERÇOCUK SERVİSİ SORUMLUSU ÜYE 
34. BÖLÜM KALİTE SORUMLU HEKİMLERİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ  
Yasin SARIBAŞHEKİMBAŞKAN  
DENİZ ACARBAŞHEKİM YARD. ÜYE  
Abdullah GÜNEŞACİL SERVİS SORUMLUSUÜYE  
Ömer OBUTANESTEZİ UZMANIÜYE  
Muhammed Abdullah VAROLÇOCUK HASTALIKLARI UZMANI ÜYE  
Abdullah SARIKADIN HASTALIKLARI UZMANIÜYE  
MURAT ÖZMENGENEL CERRAHİ UZMANIÜYE  
Erdal ERTAŞRADYOLOJİ UZMANIÜYE  
Akan AKYOLGENEL YOĞUN BAKIM HEKİMİ ÜYE  
Mehmet Ali ULUFİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANIÜYE  
35. NÜTRİSYON RİSK   EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
YASİN SARIGENEL YOĞUN BAKIM HEKİMİ/BAŞHEKİM                                                                                                  BAŞKAN 
Aysun AYMANNÜTRİSYON HEMŞİRESİ ÜYE 
Merve KUMAKDİYETİSYENÜYE 
Emre ERÇİNECZACIÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİRE ÜYE 
36. ACİL DURUM VE AFET EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Deniz ACARBAŞHEKİM YARD.BAŞKAN 
Ömer Faruk BİNZETGENEL MÜDÜR ÜYE 
SÜMEYYE OĞUZKALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜÜYE 
Gamze ARJENBAŞHEMŞİREÜYE 
Abdullah GÜNEŞACİL TIP UZMANI ÜYE 
Adnan ÖZEVİNTEKNİK SERVİS SORUMLUSUÜYE 
Ferhat ÇİÇEKACİL DURUM VE AFET SORUMLUSUÜYE 
37. FARMAKOVİJİLANS   EKİBİ   
KOMİTE ÜYELERİÜNVANLARIGÖREVLERİ 
Yasin SARIFARMAKOVİJİLAN SORUMLU HEKİMİBAŞKAN 
EMRE ERÇİNECZACI ÜYE 
SEÇİL KILIÇERFARMAKOVİJİLANS HEMŞİRESİÜYE